28-06-2018

Sukces naszego pracownika


Z dumą informujemy, że nasz kolega Jacek Smoleń z sukcesem zakończył swój udział w nocnym biegu górskim SUDECKA 100 na dystansie 100 km, który rozpoczął się o godz. 22.00 w dniu 22.06. 2018.

Czas, który uzyskał w tym ultramaratonie, to 15:12:22. Zajął tym samym 128 miejsce w tym biegu, a w kategorii M40 – pozycję 51. 

Przygotowanie do tego startu zajęło mu wiele godzin trudnych treningów, ale jak widać wysiłek się opłacił i Jacek zrealizował swój plan. Jesteśmy naprawdę dumni i serdecznie gratulujemy takiego sukcesu!

SUDECKA 100 jest najstarszym w Polsce nocnym biegiem górskim na dystansie 100 km. Zadebiutowała w 1989 roku i od tej pory powraca co roku z coraz większym rozmachem. Jej trasa przebiega drogami leśnymi i polnymi Gór Wałbrzyskich i Kamiennych, przez szczyty Trójgarbu, Chełmca, Dzikowca, Lesistej Wielkiej. Na trasie rozmieszczone są punkty kontrolne – ze stanowiskami sędziowskimi i elektronicznym pomiarem czasu, punkty bufetowe – w których zawodnicy mogą się posilić i uzupełnić płyny. Trasa jest zabezpieczana oraz patrolowana przez służby porządkowe zapewniane przez Organizatorów, Ratowników GOPR-u, Służby Medyczne, Służby Leśne, Policję i Straż Miejską, OSP, Drużyny Harcerskie oraz Wolontariuszy.

« wstecz