Grupa Konsultingowo–Inżynieryjna Kompleks S.A. to nowoczesna firma działająca na polskim rynku nieprzerwanie od 1991 roku. Spółka funkcjonuje równolegle w branży basenowej i przemysłowej w zakresie doradztwa oraz sprzedaży urządzeń i technologii dla inwestycji prowadzonych w tych dziedzinach.

Główna siedziba firmy to Wałbrzych – tu znajdują się biura, centrum logistyczne oraz hale produkcyjne. We Wrocławiu i Warszawie zlokalizowane są oddziały firmy, na Śląsku mieści się biuro techniczno-handlowe.

Armatura dla sektora przemysłowo-publicznego dostarczana jest przez firmę Kompleks od ponad 9 lat. Odbiorcami są głównie inwestorzy obiektów użyteczności publicznej takich jak baseny, aquaparki, hale sportowe, stadiony, centra handlowe i biurowe, hotele, restauracje, obiekty szkolne, szpitale, sanatoria, pensjonaty, zakłady przemysłowe, itp. Armatura firmy Rada dostarczana była m.in. do takich obiektów jak Aqua-Zdrój, Wałbrzych, Termy Cieplickie, Bania Białka Tatrzańska, Stadion Wisły w Krakowie.

Firma Kompleks jest ponadto producentem dwóch systemów:

  • chemoodpornych kanałów, kształtek i akcesoriów z tworzyw sztucznych CHEMOWENT®

  • systemu rur kompozytowych z tworzyw sztucznych TERMOTECH®