Kontakt
Kontakt

Grupa Konsultingowo-Inżynieryjna KOMPLEKS Spółka Akcyjna
Rok założenia 1991
Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, IX Wydział Gospodarczy, KRS 0000369499, NIP: 886-000-33-38. REGON 891500422, Kapitał zakładowy 636 200,00 PLN, wpłacony w całości.

Adresy siedziby i oddziałów

SIEDZIBA W WAŁBRZYCHU
ul. Ogrodowa 19
58-306 Wałbrzych 
tel. +48 74 841 55 19
poczta@kompleks.pl

MAGAZYN I PRODUKCJA
ul. Miłosna 3
58-304 Wałbrzych
magazyn@kompleks.pl

ODDZIAŁ WARSZAWA
ul. Człuchowska 9 lok. 4
01-360 Warszawa 
warszawa@kompleks.pl

ODDZIAŁ WROCŁAW
ul. Krzemieniecka 51a lok. 3
54-613 Wrocław
wroclaw@kompleks.pl

BIURO TECHNICZNE w CIESZYNIE
ul. Mennicza 1
43-400 Cieszyn 
cieszyn@kompleks.pl

Spis numerów

MAGAZYN I PRODUKCJA

Magazynierzy
Wojciech Haba, tel. +48 519 151 801
Piotr Rakoczy, tel. +48 509 839 373
magazyn@kompleks.pl

Kierownik Produkcji
Marcin Haba, tel. +48 798 064 152
produkcja@kompleks.pl

DZIAŁ BASENOWY

Specjalista ds. technologii basenowej
Bartłomiej Palenicki, bartlomiej.palenicki@kompleks.pl, tel. +48 798 064 188

Specjalista ds. technologii basenowej
Cezary Rubicz, cezary.rubicz@kompleks.pl, tel. +48 506 756 046

Specjalista ds. techniczno-handlowych
Karolina Pyrz, karolina.pyrz@kompleks.pl, tel. +48 513 172 333

Specjalista ds. techniczno-handlowych
Artur Burkowski, artur.burkowski@kompleks.pl, tel. +48 509 839 370

Dyrektor Oddziału Wałbrzych
Michał Słowik, michal.slowik@kompleks.pl, tel. +48 503 143 936

Członek Zarządu/Dyrektor Oddziału Wrocław
Bartłomiej Manelski, bartlomiej.manelski@kompleks.pl, tel. +48 797 129 787

Członek Zarządu/Dyrektor Oddziału Warszawa
Marcin Maciejczak, maciejczak@kompleks.pl, tel. + 48 607 634 303

Konstruktor niecek ze stali nierdzewnej
Katarzyna Stańczewska, katarzyna.stanczewska@kompleks.pl, tel. +48 506 756 015

DZIAŁ WENTYLACJI CHEMOODPORNEJ – CHEMOWENT
DZIAŁ INSTALACJI TECHNOLOGICZNYCH RUROCIĄGOWYCH - TERMOTECH

Specjalista ds. techniczno-handlowych - CHEMOWENT
Paweł Haba, pawel.haba@kompleks.pl, tel. +48 500 069 939

Specjalista ds. techniczno-handlowych - CHEMOWENT
Renata Dudek, renata.dudek@kompleks.pl, tel. +48 506 756 126

Specjalista ds. techniczno-handlowych - TERMOTECH
Marek Wystemp, marek.wystemp@kompleks.pl, tel. +48 509 839 377

Dyrektor Działu Instalacji Przemysłowych
Jacek Smoleń, jacek.smolen@kompleks.pl, tel. +48 510 176 220

DZIAŁ LOGISTYKI I SERWISU

Specjalista ds. Logistyki
Mariusz Wieczorek, mariusz.wieczorek@kompleks.pl, tel. +48 505 676 306

Specjalista ds. Reklamacji i Serwisu
Grzegorz Poleszak, grzegorz.poleszak@kompleks.pl, tel. +48 519 116 510

Kierownik Działu Logistyki
Łukasz Ożga, lukasz.ozga@kompleks.pl, tel. +48 695 474 773

DZIAŁ KSIĘGOWO - FINANSOWY

Specjalista ds. Kadr i Płac oraz Księgowości
Paulina Żbikowska, paulina.zbikowska@kompleks.pl,tel. +48 503 106 138

Specjalista ds. Księgowo-Finansowych
Karina Nowak, karina.nowak@kompleks.pl,tel. +48 510 176 240

Specjalista ds. Kontrolingu i Windykacji
Katarzyna Żaczek, katarzyna.zaczek@kompleks.pl, tel. +48 607 879 578

Główny Księgowy
Iwona Taler, iwona.taler@kompleks.pl, tel. +48 510 176 230

DZIAŁ MARKETINGU

Menadżer ds. Marketingu
Katarzyna Haba, katarzyna.haba@kompleks.pl, tel. +48 509 839 376

ZARZĄD

Prezes Zarządu
Marcin Słowik, marcin.slowik@kompleks.pl

Członek Zarządu
Grzegorz Manelski, grzegorz.manelski@kompleks.pl

Członek Zarządu/Dyrektor Finansowy
Janusz Wystemp, janusz.wystemp@kompleks.pl

Członek Zarządu/Dyrektor Techniczny
Waldemar Joński, waldemar.jonski@kompleks.pl

Członek Zarządu/Dyrektor Oddziału Warszawa
Marcin Maciejczak, maciejczak@poczta@kompleks.pl

Członek Zarządu/Dyrektor Oddziału Wrocław
Bartłomiej Manelski, bartlomiej.manelski@kompleks.pl